Powiat sandomierski. 42-latek ukradł telefon, 150 euro i wódkę, gdy właściciel kosił trawę. Alkohol zdążył wypić - Tygodnik Nadwiślański
środa, 30 listopada
reklama

Powiat sandomierski. 42-latek ukradł telefon, 150 euro i wódkę, gdy właściciel kosił trawę. Alkohol zdążył wypić

0

Telefon komórkowy, pieniądze w kwocie 150 euro oraz butelka wódki padły łupem 42-latka z gm. Wilczyce. Mężczyzna, wykorzystując sprzyjające mu okoliczności, dokonał kradzieży w budynku gospodarczym, gdy zgłaszający zajęty był pracami porządkowymi.

We wtorek, 12 lipca, przed południem do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dwikozach dotarła informacja o kradzieży do jakiej doszło na jednej z posesji w gm. Wilczyce. Sprawca wykorzystując fakt, że zgłaszający mężczyzna zajęty był koszeniem trawy, z budynku gospodarczego ukradł telefon komórkowy, pieniądze w kwocie 150 euro oraz butelkę alkoholu. Podejrzenia pokrzywdzonego szybko padły na znanego mu 42-latka, który wcześniej gościł na jego posesji.

Zobacz także:
W Sandomierzu odwołano słynny festiwal. Dlaczego? [Czytaj w gazecie]

Wskazówki wykorzystali policjanci skierowani na interwencję, którzy w już trakcie dojazdu do pokrzywdzonego napotkali wytypowanego sprawcę. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, wskazał miejsce, gdzie wyrzucił telefon z pieniędzmi, natomiast alkohol, jak oświadczył, wypił.

Zgodnie z prawem 42-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.