reklama
Powiat staszowski. Samochód osobowy wjechał w palety z drewnem, które spadły z ciężarówki [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Powiat staszowski. Samochód osobowy wjechał w palety z drewnem, które spadły z ciężarówki [zdjęcia]

0
1 z 3

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Ossala (gm. Osiek) w powiecie staszowskim.

Około godz. 23 Ford Focus prowadzony przez 26-letniego obywatela Ukrainy wjechał w leżące na jezdni palety z drewnem, które spadły z ciężarówki.

– Przed fordem drogą poruszał się inny samochód osobowy, który zdołał ominąć przeszkodę. 26-latkowi się to już nie udało – mówi Joanna Szczepaniak, oficer prasowy staszowskiej policji.

Za kierownicą ciężarowej Scanii, z której wypadły palety, siedział 21-latek. Gdy zorientował się, że zgubił część ładunku, zawrócił na rondzie w Łoniowie i przyjechał z powrotem na miejsce zdarzenia. Tłumaczył, że jedzie z Krakowa w kierunku Lublina, i że w Nowym Korczynie sprawdzał mocowanie palet, które wydawało się bez zarzutu. Kierowca forda trafił do szpitala, ale po badaniach wrócił do domu. Nie odniósł obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez blisko trzy godziny. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Fot. PSP Staszów, Policja Staszów, OSP Osiek

https://tyna.info.pl/powiat-staszowski-samochod-osobowy-wjechal-w-palety-z-drewnem-ktore-spadly-z-ciezarowki/ https://tyna.info.pl/powiat-staszowski-samochod-osobowy-wjechal-w-palety-z-drewnem-ktore-spadly-z-ciezarowki/ https://tyna.info.pl/powiat-staszowski-samochod-osobowy-wjechal-w-palety-z-drewnem-ktore-spadly-z-ciezarowki/ https://tyna.info.pl/powiat-staszowski-samochod-osobowy-wjechal-w-palety-z-drewnem-ktore-spadly-z-ciezarowki/

https://tyna.info.pl/powiat-staszowski-samochod-osobowy-wjechal-w-palety-z-drewnem-ktore-spadly-z-ciezarowki/

1 z 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.