Przebiegli z Baranowa Sandomierskiego do Tarnobrzega [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Przebiegli z Baranowa Sandomierskiego do Tarnobrzega [zdjęcia]

2
1 z 32

Już po raz 42. odbył się Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera. Biegacze rywalizowali na 15-kilometrowej trasie z Baranowa Sandomierskiego do Tarnobrzega. Imprezę udało się przeprowadzić mimo spowodowanych pandemią obostrzeń.

Bieg ukończyło 70 zawodników. Był wśród nich 78-letni Zdzisław Karpiński z Tarnobrzega, który uczestniczył we wszystkich 42 rozegranych dotychczas Biegach Nadwiślańskich! 

Imprezę wygrał Andrzej Starżyński, któremu pokonanie 15-kilometrowej trasy zajęło 47:27 min. Wśród kobiet tryumfowała Magdalena Wójcicka, która ukończyła bieg z czasem 58:58 min.\

Zobacz także:
– Przegrana Siarki, remis Wisły, wygrana Stali
– Rowerzysta potrącony w Grębowie! [zdjęcia]
– Duża akcja policji, zatrzymany mieszkaniec pow. stalowowolskiego za nielegalne posiadanie broni [zdjęcia]

Podczas ceremonii dekoracji zwycięzców, która odbyła się przed Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu, nagrodzono również najlepszych biegaczy z Tarnobrzega. Wśród kobiet najlepszy wynik osiągnęły: Agata Wieczorek, Paulina Markowiak i Monika Górecka. Wśród panów najszybsi okazali się: Michał Wójcikowski (zajął III miejsce w klasyfikacji ogólnej), Radek Karasiński i Marcin Płaneta.

Więcej w papierowym wydaniu “TN”.

42. edycja Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera – 32 zdjęcia

1 z 32
Udostępnij

2 komentarze

  1. I za brak maseczki (fotografia 14) facet w czerwonej kurtce ze zsuniętą maseczką ma bliski kontakt z drugą osobą, zawodnikiem.