Radosny taniec na placu Bartosza Głowackiego. Flash mob Art Dance w Tarnobrzegu [wideo] [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Radosny taniec na placu Bartosza Głowackiego. Flash mob Art Dance w Tarnobrzegu [wideo] [zdjęcia]

0
1 z 11

Tancerze trenujący w tarnobrzeskiej Akademii Tańca Art Dance wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #tańczMy zorganizowanej przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. W sobotę, 23 kwietnia, na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu zatańczyły wszystkie grupy taneczne akademii.

 – Celem akcji jest zrzeszenie środowiska tanecznego wokół idei obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Tegoroczna edycja, choć odbywająca się w trudnym czasie, ma na celu zjednoczenie całej społeczności pasjonatów tej dziedziny sztuki. Ludzi, którzy wyrażają emocje przez ruch i taniec. Chcemy podzielić się tymi emocjami z innymi. Akademia Tańca Art Dance zgłosiła się do udziału w akcji, wysłaliśmy filmiki i zostaliśmy zaakceptowani – mówi Marta Bednarska, szefowa Akademii Tańca Art Dance.

Akcję #tańczMy zorganizowano w formie flash moba. Potem tancerze zaprosili do zabawy publiczność i wspólnie odtańczono „Belgijkę”.

1 z 11

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.