Rusza budowa nowych bloków!

0

Inwestycja Nova Targowa, realizowana przez dewelopera – Grupę Kapitałową WIKANA SA otrzymała pozwolenie na budowę. W najbliższym czasie w Tarnobrzegu, w rejonie ulic: Targowej i Tracza, gdzie mają powstać dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, rozpoczną się pierwsze prace.

– Obecnie trwają niezbędne działania, przygotowujące teren inwestycji, tak, aby mogła rozpocząć się budowa. Jesteśmy zadowoleni, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyjęliśmy już pierwsze rezerwacje na mieszkania – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana SA spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 m2 do 80 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.

Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic: Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na bezpiecznym placu zabaw, w otoczeniu zieleni.

Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań to IV kwartał 2017 roku.

Nova Targowa 1 (s)

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.