Sklepy Sinsay, House i inne w galerii w Tarnobrzegu. Podpisano umowy! - Tygodnik Nadwiślański
REKLAMA

Sklepy Sinsay, House i inne w galerii w Tarnobrzegu. Podpisano umowy!

2

Znamy pierwsze sklepy, jakie znajdą się w projektowanym obecnie centrum handlowym Karuzela. W Tarnobrzegu niebawem pojawią się takie marki jak Sinsay czy House.

Pierwsi najemcy podpisali umowy najmu w centrum handlowym Karuzela, które zostanie wybudowane w okolicach wiaduktu kolejowego przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Sklepy modowe: Sinsay, House i Cropp zajmą powierzchnię prawie 3.000 m kwadratowych. Cały w projekt, który liczy ponad 20.000 m.kw.

Poprzemysłowy teren o powierzchni 7ha zostanie zrewitalizowany i zabudowany kilkoma budynkami w formie parku handlowego. Większość powierzchni zajmą sklepy z branży modowej, a w skład projektu wchodzi również sklep typu dom i ogród o powierzchni około 9.000 m kw. – Jeszcze przed końcem roku podpiszemy kolejne 2-3 umowy najmu z branżą wyposażenia wnętrz i modą, co da nam około 35-40%  wynajętej powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem budowy. To bardzo dobry wynik – mówi Piotr Wasilewski odpowiedzialny za najem lokali handlowych w Karuzeli.

Centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Mrągowie, Gołdapi, Turku i Lublińcu. W chwili obecnej realizowana jest Karuzela w Ełku, a jeszcze w tym roku rozpocznie się kolejna budowa, tym razem w Kołobrzegu.

Udostępnij

2 komentarze

  1. tylko emeryty kupuja w szamteksach.
    ale mlodziezy jednak mamy w Tarnobrzegu duzo 🙂
    Mlodziez ma 500+ i chce markowo wygladac.
    uwazam ze to dobry pomysł.