Śmiertelny wypadek w pow. stalowowolskim, kierowca odjechał. Policja poszukuje świadków - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Śmiertelny wypadek w pow. stalowowolskim, kierowca odjechał. Policja poszukuje świadków

0

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli policjanci prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło 30 grudnia 2021 r., około godz. 1:45, na drodze wojewódzkiej nr 855 w miejscowości Zdziechowice Drugie (gm. Zaklików). W wyniku odniesionych obrażeń zmarł młody mężczyzna. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony przez ciągnik siodłowy z naczepą koloru białego. Kierujący po wypadku odjechał z miejsca zdarzenia drogą wojewódzką nr 855, w kierunku miejscowości Kraśnik. Niestety kilka dni po tym zdarzeniu zmarła jedna z poszkodowanych osób:

Nie żyje mężczyzna potrącony przez ciężarówkę

W celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności i przebiegu wypadku, stalowowolscy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami wypadku.

Świadków prosimy o kontakt z tutejszą jednostką policji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 24 lub telefonicznie dzwoniąc pod nr 47 826 14 09 lub 47 826 13 10.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.