reklama
"Stop segregacji sanitarnej" – Grzegorz Braun w Nowej Dębie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

„Stop segregacji sanitarnej” – Grzegorz Braun w Nowej Dębie [zdjęcia]

2
1 z 12

Dziś w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie miało miejsce spotkanie z posłem Konfederacji Grzegorzem Braunem, które odbywało się pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej”.

Spotkanie z posłem Konfederacji cieszyło się dużą popularnością. Świadczy o tym fakt, że początkowo miało ono się odbyć w sali kameralnej, lecz z powodu liczby przybyłych słuchaczy zdecydowano się je przenieść do większej, lustrzanej.

Wszystko, co władza robi pod pretekstem walki z pandemią, jest nielegalne. Łamana jest Konstytucja i ustawy – stwierdził Grzegorz Braun, tłumacząc zgromadzonym, dlaczego jego zdaniem łamane jest prawo w związku z koronawirusem i wprowadzanymi obostrzeniami.

Poseł otrzymał w prezencie kubek z napisem „Dziękuję, nie biorę udziału w eksperymentach medycznych”. Po ok. 1,5 godzinnym spotkaniu nastąpiło przejście do kuluarów, gdzie można było porozmawiać z posłem.

1 z 12

2 komentarze

  1. Ten facet niech się przyjmie do szpitala na oddział covidowy jako wolontariusz a potem może se pogadać z ludźmi.

  2. Byłem tam ale chyba tak jak część ludzi przyszła posłuchać i obejrzeć posła który jest w sejmie a nie po to by być bliżej jego postulatom,ja jak i dwaj moi koledzy już są zaszczepieni i sami promują akcję szczepień wśród znajomych i rodziny podejrzewam że po cichu większość była zaszczepiona i była za szczepieniem obowiązkowym bo to było słychać zaraz po zakończeniu ale każdy siedział cicho bo odezwać się było by niemiło!