Takiego wykonania Gaszyn Challenge jeszcze nie było! [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Takiego wykonania Gaszyn Challenge jeszcze nie było! [wideo]

0

Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór z Sandomierza przyjęło wyzwanie wyzwanie w #GaszynChallenge. Oprócz tradycyjnych pompek i przysiadów część pracowników wykonało zadanie z trumną na ramionach!

Zasady słynnej już akcji charytatywnej, w której biorą udział różne instytucje w całej Polsce, są proste – nominowani muszą wykonać 10 pompek/przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają na wybraną zbiórkę charytatywną 10 zł, jeśli wykonają – to 5 zł.

Zobacz także:
– Ksiądz z parafii w Sandomierzu z koronawirusem! Sanepid poszukuje wiernych

– Wybory 2020. Sandomierzanie głosują [zdjęcia]
– Wyniki wyborów. W powiecie sandomierskim odwrotnie niż w mieście

Zadanie, w innowacyjny sposób, wykonali pracownicy Centrum Pogrzebowego z Sandomierza – jest to nawiązanie do krążących w ostatnim czasie w sieci filmików z tańczącymi podczas uroczystości pogrzebowych mężczyznami, trzymającymi trumnę.

#GaszynChallenge dla malutkiej Zosi

Centrum Pogrzebowe Aleksander Stąpór przyjmuje wyzwanie #gaszynchallenge dla Zosi Cieszymy się, że i my możemy pomóc Dziękujemy za wszystkie nominacje.Do wykonania zadania nominujemy:Kwasek SandomierzParafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela ŚwiataFCC Polska Zakład Pogrzebowy w Tarnobrzeguwww.siepomaga.pl/waleczna-zosia#GaszynChallenge dla malutkiej Zosi

Opublikowany przez Aleksander Stąpór Centrum Pogrzebowe Poniedziałek, 13 lipca 2020

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.