Tarnobrzeg. Fundacja GA MON, z nagrodą w konkursie Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

Tarnobrzeg. Fundacja GA MON, z nagrodą w konkursie Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej

0

Fundacja Artystyczna GA MON, prowadzona przez Justynę Wesołowską, otrzymała nagrodę specjalną w konkursie Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej 2021. Nagrodzono ją za wyjątkową działalność i promowanie kultury lasowiackiej.

Cieszy mnie fakt, że moja praca i praca całego mojego zespołu została doceniona i zauważona. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje do dalszych działań. A planów jest wiele –  mówi Justyna Wesołowska. Nagrodę odebrała w poniedziałek w Rzeszowie, podczas uroczystej gali. – “Fundacja uszyta z marzeń”, ale my nie marzymy, tylko działamy. Mamy zespół, przyjaciół i partnerów z lasowiackim sercem – dodaje.

W kategorii I Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej zwyciężył Centrum Natura Caritas, a wyróżnienie przyznano Spółdzielni Socjalnej Pięć Plus. Najbardziej przyjazne ekonomii społecznej samorządy to gmina Adamówka oraz gmina Żyraków. Tytuł Animator Ekonomii Społecznej przyznano pani Helenie Karaś, a wyróżnienie pani Marioli Kądzielawie.

Dwa podmioty otrzymały tytuł Podkarpacki Lider Reintegracji Społecznej: Warsztat Terapii Zajęciowej w Rymanowie oraz Centrum Integracji Społecznej w Dębicy.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.