Tarnobrzeg. Od poniedziałku spore utrudnienia w ruchu! Zobacz gdzie [mapy] - Tygodnik Nadwiślański

Tarnobrzeg. Od poniedziałku spore utrudnienia w ruchu! Zobacz gdzie [mapy]

4
1 z 10

Od najbliższego poniedziałku, 29 marca, w związku z przystąpieniem wykonawcy budowy obwodnicy Tarnobrzega do głównych prac inwestycyjnych kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami. Publikujemy mapy miejsc, które objęte zostaną czasową organizacją ruchu.

Projekt czasowej organizacji ruchu przewiduje utrudnienia w kilku punktach wzdłuż planowanego przebiegu obwodnicy. Tymczasowa organizacja ruchu, w przedstawionym poniżej zakresie, obowiązywać będzie od najbliższego poniedziałku aż do czasu zakończenia inwestycji.

Harmonogram prac zakłada wprowadzenie kolejnych zmian (ul. Sikorskiego i Bema) w późniejszym terminie. Wykonawca przeprasza za wszystkie niedogodności, które jednak wpisane są w niemal każdą drogową inwestycję. Uprasza się kierowców o przestrzeganie przyjętej na czas budowy obwodnicy organizacji ruchu i ostrożną jazdę.

Ruch drogowy w Tarnobrzegu – gdzie będą utrudnienia?

Wszystkie tymczasowe oznakowania dróg przedstawione są na załączonych mapach. Zgodnie z przyjętym planem czasowej organizacji ruchu nieprzejezdnych będzie kilka dróg.

Utrudnienia w ruchu Tarnobrzeg

1 z 10
Udostępnij

4 komentarze