reklama
reklama
Tarnobrzeg. Przywiśle szykuje się do protestów [Czytaj w gazecie] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Tarnobrzeg. Przywiśle szykuje się do protestów [Czytaj w gazecie]

7

Miasto Tarnobrzeg przyjęło projekt zakładający zmniejszenie obszaru terenów zielonych i wycinkę drzew na osiedlu Przywiśle. Prezydent tłumaczy, że przy konstruowaniu przetargów na roboty drogowe dokonana zostanie korekta i prace obejmą tylko „wymagalne drogi i chodniki”. Wiele osób nie wierzy w zapewnienia i zapowiada protesty.

Czytaj w czwartek
w papierowym i elektronicznym wydaniu
„Tygodnika Nadwiślańskiego”:

7 komentarzy

  1. PO u steru? Rolą PO jest niszczenie wszystkiego co jest do zniszczenia, działanie na przekór logice, jak u ruskich.

    • zniszczyć wszystko co jest do zniszczenia i zrobić prawie wszystko od nowa bo się normalnie funkcjonować i żyć tam nie da

  2. Do zapamiętania na

    Zapamiętaj ludu pracujący i nie pracujący miasta Tarnobrzega: możeta sobie popłakać. Tylko i aż tyle. Ludzkość jest niszczona przez różne organizacje, nie tylko finansowe. Ziemianie mają być zgładzeni. Pracuje nad tym bardzo dużo organizacji i sił nieczystych. Corocznie, systematycznie, krok po kroku wymyslają coś co pozwoli na realizacje planu.
    Teraz jest realizowana betonoza w wielu miastach. Więcej betonu to mniej zieleni a mniej zieleni to więcej chorób z zatrutego powietrza. Ino patrzeć jak w Tarnobrzegu np. na ławce w rynku będzie można jajecznice usmażyć. Już jeden gostek nagrał film jak to poczynił na ławce w upalny dzień w jednym z polskich miast. Patelnia na rynku była, że jajeczka dało się usmażyć.

  3. Skoro im nie pasuje,, niech zapier…lają po dziurach. Olać ich ciepłym sikiem.