Tarnobrzeg. Smoleński pomnik w błocie i krzakach [Czytaj w gazecie] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Smoleński pomnik w błocie i krzakach [Czytaj w gazecie]

11

Powrócił temat przeniesienia w bardziej dostępne i godne miejsce obelisku poświęconego pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej, który obecnie znajduje się w Machowie. Tym razem trafił na sesję Rady Miasta i wywołał dyskusję pełną emocji.

Czytaj w czwartek
w papierowym i elektronicznym wydaniu
„Tygodnika Nadwiślańskiego”:

11 komentarzy

 1. Zniesmaczony na

  Kolejny przykład braku rzetelności dziennikarskiej. Teraz kiedy Miasto rozpoczęło sukcesywne prace przy pomniku, jakiś marny dziennikarzyna cytuje durnoty wypowiadane przez osobę publiczną nie zadając sobie trudu zbadania sprawy od początku i zasięgnięcia informacji w UM Tbg. A redaktor naczelny puszcza to do druku wielkimi literami na pierwszej stronie z nadzieją, że wskaźnik czytelności wzrośnie. Wstyd – kompletny brak profesjonalizmu.

 2. I tam niech zostanie tam jest jego miejsce dość już tych wygłupów kto lepszy coś wymyśli aby zyskać w oczach innych!

  • Radna Peker chciała błysnąć na sesji ale czy błysnęła? Moim zdaniem nie . Tylko się wygłupiła tak samo jak z pomysłem montażu siedzisk przy fontannie bo rzekomo młode matki tam siadają. To może toytoya tam postawić koniecznie z przewijakiem 🙂 Dla radnej mam taką prośbę jeśli dostała dobropłatną posadkę w PODN albo jak kto woli w pałacyku na Mokrzyszowie to niech się nim zajmie. Ładne niegdyś ogrodzenie prosi się od lat o odmalowanie. Jest też pusta łąka bo ostatnie nasadzenia robili tam Tarnowscy. To może jakiś mini park ku czci katastrofy
   Smoleński z alejkami i ławkami oraz z 96 szlachetnymi karłowymi dębami tak aby nie zasłaniały pałacyku a upamietniały ofiary katastrofy. Stalowa Wola dostaje na każdy kaprys np.Park Zimna Woda to może Tarnobrzeg by coś dostał w bardziej szczytnym celu. A pani jako dyrektor tego ośrodka upiekszyła tą część miasta.

   • nurek bez płetw na

    „…to może Tarnobrzeg by coś dostał w bardziej szczytnym celu.”

    Tarnobrzeg dostał na parkingi dla samochodów nad zalewem, bo tam za mało smrodu spalin samochodowych, mało hałasu silników.

 3. też mi coś na

  Powiem tak „A juch mnie to obchodzi”. Gdzie jest Kalinka, tudzież inne pis-iorki??

  • Zniesmaczony na

   No właśnie, ten pismak nie widział jak to wyglądało 3-4 lata temu i wypisuje takie bzdury.

 4. po 1 czy machow to tarnobrzeg? po 2 umieszczenie pomnika w tym miejscu to jest profanacja i9ibrak szacunku dla ofiar