Tarnobrzeska Rada Kobiet ogłosiła zbiórkę zimowych ubrań dla osób potrzebujących - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Tarnobrzeska Rada Kobiet ogłosiła zbiórkę zimowych ubrań dla osób potrzebujących

2

W mieście wyznaczone zostały dwa punkty, w których przez niespełna 2 tygodnie będzie można zostawić nieużywane kurtki, buty i elementy zimowej garderoby w dobrym stanie.

Od 18 do 29 października trwać będzie zbiórka zimowej odzieży, która zostanie przekazana osobom bezdomnym i potrzebującym.

Kurtki, buty i inne zimowe ubrania można przynosić do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Kościuszki 30 lub do siedziby Szkoły Podstawowej numer 4 przy ulicy Wyspiańskiego 10, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Organizatorki zbiórki informują, że istnieje możliwość odebrania odzieży prosto z miejsca zamieszkania. Szczegółowe informacje znajdują się pod numerami telefonów: 532-527-087 i 604135-542

 

Udostępnij

2 komentarze

  1. Rado Kobiet mam propozycję coby wystąpić z wnioskiem do el.Presidento i Dyrektora Muzeum o zajęcie się parkiem w Dzikowie. Potrzebne są tam grabie, mietła, wiaderko. Teren jest nieuporządkowany, wymaga zajęcia się nim. Poczynić porządki mogą emeryci, chociażby w zamian za udostępnienie budynku dziennego pobytu dla nich stworzonego w budynku dawnej szkoły (vis a vis bramy wjazdowej do parku). Z Rady Kobiet też mogą się tym zająć.
    Przyjemne będzie (praca przy zieleni) z pożytecznym (ruch na powietrzu). Zamiast bywać tylko w budynkach to można czas spędzić inaczej i coś pozytywnego dla miasta poczynić.

Zostaw odpowiedź