reklama
Triathlon kids nad Jeziorem Tarnobrzeskim – nadal trwają zgłoszenia! - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Triathlon kids nad Jeziorem Tarnobrzeskim – nadal trwają zgłoszenia!

0

W piątek, 2 lipca, nad Jeziorem Tarnobrzeskim będzie miał miejsce I Triathlon Kids. Są jeszcze wolne miejsca dla chętnych, by wziąć udział w imprezie organizowanej przez tarnobrzeską Szkołę Pływania Aqua-Swim. 

Triathlon to dyscyplina sportu, która obejmuje pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Początkiem miesiąca w tych wymagających zmaganiach nad Jeziorem Tarnobrzeskim będą mogli zmierzyć się najmłodsi.

Chcemy po pierwsze wykorzystać piękne tereny Jeziora Tarnobrzeskiego oraz jego możliwości. Ponadto wychodzimy na przeciw oczekiwań mieszkańców, by zorganizować sportową imprezę, jakiej jeszcze nie było – mówi Maria Markiel-Chartlińska, prezes tarnobrzeskiej Szkoły Pływania Aqua-Swim.

Zobacz także:
– Otwarcie sezonu nad Jeziorem Tarnobrzeskim! Jest też nowe logo i strona internetowa

Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych: Junior 1 (2011-2010), Junior 2 (2009-2008) oraz Junior 3 (2007-2006). Jak zaznacza prezes szkółki, impreza wspierana jest przez wielu sponsorów, dlatego czekają fantastyczne nagrody. Choć termin zapisów już minął, to są jeszcze miejsca i nadal chętni mogą się zgłaszać. Więcej informacji na temat zawodów oraz kontaktu można znaleźć w mediach społecznościowych Szkoły Pływania Aqua-Swim.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.