reklama
VI Sportowy Plebiscyt „TN” – nominacje dla powiatu tarnobrzeskiego - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

VI Sportowy Plebiscyt „TN” – nominacje dla powiatu tarnobrzeskiego

0

Przedstawiamy listę nominowanych do VI Sportowego Plebiscytu „Tygodnika Nadwiślańskiego” w powiecie tarnobrzeskim. Od piątku, 18 lutego, będziecie mogli oddawać swoje głosy na kandydatów w trzech kategoriach.

Poniżej przedstawiamy listę nominowanych w naszym sportowym plebiscycie w powiecie tarnobrzeskimGŁOSOWANIE ROZPOCZNIE SIĘ W PIĄTEK, 18 LUTEGO, OD GODZ. 0:00, A ZAKOŃCZY SIĘ O PÓŁNOCY, 13 MARCA. By zagłosować na danego kandydata, trzeba będzie wysłać SMS na numer 7148. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Zachęcamy do wspierania swoich ulubieńców, a nominowanym życzymy powodzenia! Szczegóły plebiscytu, regulamin oraz aktualne wyniki głosowania dostępne są na stronie tyna.info.pl.

Kategoria Najlepszy – Najpopularniejszy Sportowiec 2021 Roku

Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.spr.(numer zawodnika), np. tarn.spr.1

  1. Albert Borkowski – pływanie, UKS Delfin Tarnobrzeg
  2. Adrian Duma – piłka nożna, KS Żupawa
  3. Bartłomiej Furdyna – piłka nożna, Wisan Skopanie
  4. Kacper Gołąbek – chód, MKS Stal Nowa Dęba
  5. Mirosław Kabata – piłka nożna, TS „Transdźwig” Stale
  6. Andrzej Majkut – bieganie, KS Harpagan Tarnobrzeg
  7. Janusz Malarz – tenis stołowy, IKS Jezioro Tarnobrzeg
  8. Lilly May Niezabitowska – żeglarstwo, Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
  9. Robert Pasieczny –    bieganie, Fartlek G
  10. Ksawery Siwiec – pływanie, Piranie SOSiR Nowa Dęba
  11. Magdalena Szczęsna – kajakarstwo, KK Jezioro Tarnobrzeg
  12. Tomasz Wolan – piłka nożna, LZS Jadachy
  13. Kamil Zieliński – triathlon, pływanie, UKS Delfin Tarnobrzeg

Sprawdź wyniki: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZY – NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC 2021 ROKU – powiat tarnobrzeski

Kategoria Najlepszy – Najpopularniejszy Trener 2021 Roku

Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.trn.(numer trenera), np. tarn.trn.1

  1. Adam Bunio – badminton, Stal Nowa Dęba
  2. Janusz Bobula – żeglarstwo, Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
  3. Gustaw Gara, Grzegorz Serafin – koszykówka, MKKS Siarka Tarnobrzeg
  4. Małgorzata Gronek – taniec, Mażoretki „Diament” Chmielów
  5. Janusz Hynowski – piłka nożna, Wisan Skopanie
  6. Hubert Krasowski, Piotr Socha – pływanie, Piranie SOSiR Nowa Dęba
  7. Paweł Krzemiński – piłka nożna, Siarka Tarnobrzeg
  8. Piotr Kwasek – kajakarstwo, KK Jezioro Tarnobrzeg
  9. Adam Mażysz – piłka nożna, TS Transdźwig Stale
  10. Angelika Michalik, Krzysztof Dydo – pływanie, UKS Deflin Tarnobrzeg
  11. Rafał Oleniacz – piłka nożna, Junior Zakrzów
  12. Krzysztof Ostrowski – karate, Gorzycki Klub Karate Kyokushin
  13. Michał Szymczak – piłka nożna, Stal Gorzyce
  14. Julian Zięba – lekkoatletyka, MKS Stal Nowa Dęba

Sprawdź wyniki: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZY – NAJPOPULARNIEJSZY TRENER 2021 ROKU – powiat tarnobrzeski

Kategoria Drużyna 2021 Roku

Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.drn.(numer drużyny), np. tarn.drn.1

  1. IKS Jezioro Tarnobrzeg – tenis stołowy
  2. Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg – żeglarstwo
  3. Junior Zakrzów – piłka nożna
  4. KK Jezioro Tarnobrzeg – kajakarstwo
  5. Klub Sportowy Harpagan Tarnobrzeg – lekkoatletyka
  6. LZS Jadachy – piłka nożna
  7. Mażoretki „Diament” Chmielów – taniec
  8. MKKS Siarka Tarnobrzeg – koszykówka
  9. MKS Stal Nowa Dęba – lekkoatletyka
  10. Piłkarska Akademia Siarki Tarnobrzeg – piłka nożna (sekcje młodzieżowe)
  11. Piranie SOSiR Nowa Dęba – pływanie
  12. Stal Gorzyce – piłka nożna
  13. Stal Nowa Dęba – badminton
  14. Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba – karate
  15. TS „Transdźwig” Stale – piłka nożna
  16. UKS Delfin Tarnobrzeg – pływanie
  17. Wisan Skopanie – piłka nożna

Sprawdź wyniki: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZA DRUŻYNA 2021 ROKU – powiat tarnobrzeski

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.