W samochodzie na podłodze ukrywali dziecko pod kocem. Mieli również narkotyki - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

W samochodzie na podłodze ukrywali dziecko pod kocem. Mieli również narkotyki

0

W niedzielę, 12 kwietnia w Tarłowie policjanci zatrzymali 41-latka kierującego mazdą, z którym w osobowym aucie podróżowały jeszcze trzy dorosłe osoby oraz dwoje dzieci bez fotelików, z czego młodsze schowane było na podłodze pod kocem. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a w samochodzie mundurowi znaleźli narkotyki.

Policjanci patrolując drogę krajową 79 w miejscowości Tarłów zauważyli mazdę, którą podróżowała czwórka dorosłych. Funkcjonariusze postanowili dokonać kontroli drogowej, aby ustalić ich cel podróży. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, iż 41-letni kierujący nie posiada uprawnień. To, jak się okazało, był dopiero początek ujawnień nieprawidłowości. W samochodzie na tylnej kanapie pomiędzy dorosłymi podróżowała 5-latka bez fotelika ochronnego, natomiast jej dwuletni brat był na podłodze przykryty kocem. Prawdopodobnie była to jedna przyczyn zdenerwowania dorosłych, którzy nie potrafili podać konkretnego powodu podróży. Policjanci postanowili sprawdzić osoby dorosłe, jak i pojazd. U 28-letniego pasażera w paczce po papierosach policjanci znaleźli szklaną lufkę z zawartością suszu roślinnego oraz zawiniątko z podobna zwartością. Natomiast w schowku przy kierowcy dwie torebki z białym proszkiem, który po wstępnych badaniach okazał się amfetaminą i zawiniątko z ziela marihuany.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg: 3 nowe przypadki koronawirusa, 2 ofiary śmiertelne epidemii w powiecie
– To już pewne: nie będzie Dni Tarnobrzega oraz Jarmarku Dominikańskiego
– Towarzyskie grillowanie podczas epidemii

Teraz kierowca odpowie przed sądem nie tylko za posiadanie narkotyków ale również za popełnione wykroczenia. Aby ustalić czy nie kierował w stanie pod wpływem narkotyków, została mu pobrana krew do badań.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.