Wizja lokalna po tragedii w Tarnobrzegu [zdjęcia]

1
1 z 11

Przechodniów i kierowców przejeżdżających ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu zelektryzował w środę, 25 listopada, po godzinie 12, widok leżącego na chodniku mężczyzny, przewróconego roweru i policyjnych techników przeprowadzających czynności. Uspokajamy – nie doszło do wypadku. Była to wizja lokalna po tragedii, która zdarzyła się w tym miejscu 15 września br.

O tragicznym zdarzeniu na ul. Sikorskiego informowaliśmy na portalu tyna.info.pl, i na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Jadący rowerem mężczyzna przewrócił się i uderzył głową w krawężnik. Jak się później okazało, rowerzystą był znany tarnobrzeski lekarz kardiolog.

Skutki upadku okazały się fatalne. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, lekarze przez kilka dni walczyli o jego życie, ale obrażenia jakich doznał upadając, okazały się śmiertelne.

Czynności śledcze prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratury wymagały wizji lokalnej. Przeprowadzono ją 25 listopada.

Działania policji spowodowały utrudnienia w ruchu drogowym. Przez jakiś czas pojazdy poruszały się w systemie wahadłowym.

Wizja lokalna w Tarnobrzegu – 11 zdjęć

Fot. Mateusz Chmielowiec

1 z 11
Udostępnij
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
?????
1 miesiąc temu

Przestępstwa nie ma a wizja jest?