Reklama
Wola Baranowska. Auto wpadło w poślizg i dachowało [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Wola Baranowska. Auto wpadło w poślizg i dachowało [zdjęcia]

1
1 z 12

Groźne zdarzenie drogowe miało miejsce w piątek, 19 lutego, w miejscowości Wola Baranowska. Volkswagen Polo kierowany przez kobietę, wjechał na zakręcie drogi na plamę niezidentyfikowanej, ropopochodnej substancji, wpadł w poślizg, przekoziołkował i uderzył w ogrodzenie posesji.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że po utracie panowania nad pojazdem przez kierującą, volkswagen wypadł z trasy, uderzył w ogrodzenie posesji, odbił się od niego, a następnie został wyrzucony ponownie na drogę. Auto zatrzymało się na boku.

 – Na miejscu pracują służby. Według informacji przekazanych mi przez policjantów, kierująca volkswagenem kobieta jest przytomna, jest z nią kontakt. Obecnie personel wezwanej na miejsce karetki ratunkowej przeprowadza z nią wywiad medyczny. Od jego wyniku zależy, czy zostanie przewieziona do szpitala na dalsze badania. Strażacy neutralizują plamę substancji ropopochodnej, która była najprawdopodobniej przyczyną wpadnięcia samochodu w poślizg – powiedział “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

AKTUALIZACJA.

Z informacji policji wynika, że kierującej volkswagenem na szczęście nie stało się nic poważnego. Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził, że nie odniosła obrażeń i nie musi zostać zabrana do szpitala. W tej sytuacji, kobieta została zabrana do domu przez małżonka.

Wypadek w Woli Baranowskiej, fot. Mateusz Chmielowiec – z 14 zdjęć:

wypadek wola baranowska

1 z 12
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
5 dni temu

Golf nie polo

1
0
Zostaw komentarz!x
()
x