Wspólne ubieranie choinki w Tarnobrzegu [zapowiedź]

0

Prezydent miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek zaprasza na wspólne ubieranie choinki, które odbędzie się 5 grudnia na placu Bartosza Głowackiego.

Poczujmy, że to nasze miasto. Nie moje, nie spółki, która od lat dba o zawieszenie świątecznych dekoracji, ale każdego z nas. Ubierzmy razem naszą choinkę – do udziału we wspólnym ubieraniu miejskiej choinki zaprasza prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zachęcani są zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy miasta. Szczególnie zaproszenie skierowane jest do uczestników Domu Dziennego Pobytu, Domu Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, słuchaczy UTW, tarnobrzeskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, średnich, ale też studentów.

By wziąć udział w ubieraniu choinki wystarczy przygotować odpowiednio dużą (minimum 30 cm wysokości), ale też trwałą i odporną na warunki atmosferyczne ozdobę i przynieść ją w czwartek, 5 grudnia na plac Bartosza Głowackiego. Organizatorzy na dekoracje czekać będą od godziny 9.00 i już zapewniają, że będzie świąteczna atmosfera i miłe niespodzianki.

Share.

Comments are closed.