reklama
reklama
Zabójca z Zabrnia przyznał się do winy - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Zabójca z Zabrnia przyznał się do winy

2

25-latek z Zabrnia w gminie Grębów, który w sobotę, 11 września, śmiertelnie ugodził nożem swojego 58-letniego ojca, usłyszał zarzut zabójstwa. Dziś, we wtorek, 14 wrześnie, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zdecyduje o tym, czy sprawca zostanie tymczasowo aresztowany.

 – Po przesłuchaniach, które miały miejsce w poniedziałek, 13 września, postawiliśmy 25-letniemu mężczyźnie zarzut popełnienia zabójstwa. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie sprawcy – powiedział „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” prokurator Artur Kozioł, szef Prokuratury Rejonowej w Tarnobrzegu.

Do tragicznej w skutkach awantury domowej w Zabrniu, doszło w sobotę, 11 września, wieczorem, po godzinie 20. W trakcie kłótni z ojcem, 25-latek ugodził go nożem w okolicę serca. Cios okazał się śmiertelny.

Po zadaniu zabójczego ciosu, 25-letni mieszkaniec Zabrnia uciekł. Po około godzinie został zatrzymany przez policjantów z Tarnobrzega na terenie jednej z sąsiednich miejscowości. Za popełniony czyn, 25-latkowi grozi kara więzienia w wymiarze aż do dożywocia.

2 komentarze

  1. Dach nad głową, jadło, opierunek za darmo i na koszt podatnika. Brak zmartwień o dzień jutrzejszy.