Zawodnicy Wisły Sandomierz nie przyszli na trening. Drużyna nie zagra ostatniego meczu! - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 27 listopada
reklama

Zawodnicy Wisły Sandomierz nie przyszli na trening. Drużyna nie zagra ostatniego meczu!

0

Znamy nieco więcej kulis odejścia Jarosława Pacholarza z Wisły Sandomierz. Jak poinformował klub, taka decyzja została podjęta w związku z tym, że na treningu nie pojawili się piłkarze. Co więcej, Wisła nie zagra ostatniego meczu w tej rundzie.

Fatalna sytuacja w Wiśle Sandomierz ma swoje konsekwencje. Jak dziś poinformowaliśmy, Jarosław Pacholarz został trenerem Korony Rzeszów.

Jarosław Pacholarz nowym opuszcza Wisłę Sandomierz! Obejmie nowy klub

Klub z Sandomierza wydał komunikat, z którego dowiadujemy się o przyczynach takiej decyzji. Zarząd przyznaje, że atmosfera w zespole nie była najlepsza, co pokazywać ma blamaż z Koroną II Kielce (przegrana 0:8) i przegrana ze Stalą Stalowa Wola (0:3).

Wczoraj piłkarze nie pojawili się na treningu. „Biorąc to pod uwagę, ale też wcześniejsze ich zaangażowanie w meczach i poprzednich treningach trener Jarosław Pacholarz złożył dymisję, to samo uczynił drugi trener Maciej Jarosz” – czytamy w komunikacie.

To nie koniec kłopotów. W związku z zaistniałą sytuacją, Wisła nie zagra ostatniego meczu tej rundy. Sandomierzanie mieli zmierzyć się w najbliższy weekend z Avią Świdnik. Rywalowi przyznany zostanie zapewne walkower.

Zostaw odpowiedź