Zawodniczka MKS Stal Nowa Dęba została wicemistrzynią Polski

15:47, 09.09.2021 gaw Aktualizacja: 15:52, 09.09.2021

Zawodniczka sekcji lekkoatletyki klubu MKS STAL Nowa Dęba Karolina Smolarczyk w minioną niedzielę wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie Juniorów U-20 w Krynkach.

Karolina Smolarczyk w ubiegłą niedzielę, 5 września, wystartowała w Krynkach (woj. świętokrzyskie) podczas XVII Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie Juniorów U-20. Zawodniczka MKS STAL Nowa Dęba przebiegła 3,2 km, zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski Juniorek U-20.

"Należy podkreślić, że Karolina w tym roku już zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski na dystansie 7 km w Bielsku Białej. Karolina to tegoroczna maturzystka, która potrafi pogodzić naukę ze sportem, za co należą się jej duże brawa" - czytamy na stronie miasta.

Na podium w tej samej kategorii wiekowej stanęła również inna zawodniczka stalowowolskiego klubu MK Sparta Stalowa Wola, Dominika Szymańska.