Zderzenie ciężarówki z szynobusem w gm. Nowa Dęba. Są ranni! Krajowa "9" zablokowana [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Zderzenie ciężarówki z szynobusem w gm. Nowa Dęba. Są ranni! Krajowa „9” zablokowana [zdjęcia]

2
1 z 25

Dziś w godzinach popołudniowych w gm. Nowa Dęba doszło do zderzenia ciężarówki z szynobusem relacji Rzeszów-Lublin. Trzy ranne osoby uwięzione były w szynobusie. 

W poniedziałek, 6 grudnia do stanowiska oficera dyżurnego dotarła informacja dotycząca zderzenia ciężarówki z szynobusem na przejeździe kolejowym w miejscowości Jadachy.

O godzinie 13:34 otrzymaliśmy informację, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia szynobusa z samochodem ciężarowym. Ze wstępnych informacji wynika, że trzy ranne osoby, w tym 31-letni maszynista, były uwięzione w pojeździe. Służby uwalniały tych ludzi z szynobusa – poinformowała podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowa tarnobrzeskiej policji.

Szynobusem łącznie podróżowało 15 pasażerów. Dwójka rannych pasażerów to 21-letnia kobieta z powiatu kolbuszowskiego i mieszkaniec Tarnobrzega.

Jak dodała rzecznik prasowa KMP w Tarnobrzegu, wstępną przyczyną zderzenia było niezastosowanie się kierowcy ciężarówki do obowiązującego na przejeździe znaku stopu. Zarówno maszynista, jak i kierowca pojazdu byli trzeźwi.

Na miejscu pracuje Zespół Ratowników Medycznych, patrole policyjne i zastępy straży pożarnej.

1 z 25

2 komentarze

  1. zabrać prawko dozywotnio,poniesć koszty z własnej kieszeni,z jednej strony kilometr widoczności z drugiej to samo,mega baran

    • Jestem za i nawet nie przeciw. Dodatkowo skierować na badania do okulisty, dołożyć rachunek za leczenie rannych (100% do zapłacenia). Może takie konsekwencje naucza rozumu tych durni bez wyobraźni za kierownicą.