reklama
Zmarł 14-latek potrącony przez pijanego kierowcę - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Zmarł 14-latek potrącony przez pijanego kierowcę

11

14-letni rowerzysta, który wczoraj wieczorem został potrącony przez samochód w Sichowie Dużym k. Rytwian, zmarł nad ranem w kieleckim szpitalu. Stan chłopca był bardzo ciężki. Przez ponad dwie godziny reanimowano go na miejscu zdarzenia. Potem śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach. Niestety, około godz. 2, staszowska policja otrzymała informację, że jego życia nie udało się uratować. 53-letni kierowca auta, który potrącił chłopca, miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

11 komentarzy

  1. Witam.Jestem kobieta kierujaca autem z którym zderzyl sie sprawca zdarzenia. Serdecznie dziekuje za pomoc osób postronnych a szczegolnie młodej dziewczynie. I strazakowi. Jesteście wielcy.

  2. Mietek Abstynent na

    No to za kratkami towarzysze z celi dotrą mu cylinder. Dojadą go równo ( wiem bo znajomego w kryminale za to samo przestępstwo też 3 promile i wjechał ducato w słup zginął pasażer mało nie zlinczowali koledzy zabitego pasażera )

  3. Jak zawsze w takich sytuacjach cierpią niewinne osoby ! Przed tym dzieckiem było całe życie…sprawca tej tragedii niech pomysli ile cierpienia sprawił rodzinie swoją głupotą i brakiem odpowiedzialności. Nie ma na coś takiego żadnego usprawiedliwienia