#ZakochaniwSandomierzu – Fotoramka z nagrodami - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

#ZakochaniwSandomierzu – Fotoramka z nagrodami

0

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji 13 lutego odbędzie się Sandomierski Jarmark Walentynkowy. Wśród zaplanowanych na ten dzień atrakcji będą konkursy z nagrodami!

O godzinie 14.00 na placu 3 Maja w Sandomierzu stanie Fotoramka, w której będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie. Wszystkie pary, które zamieszczą w swoich mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) taką fotografię z hasztagiem #zakochaniwSandomierzu lub prześlą ją na maila: konkurs@tyna.info.pl, wezmą udział w głosowaniu, w którym do wygrania będzie voucher na romantyczną kolację dla dwojga.

Na zdjęcia czekamy do 14.02 (poniedziałek), do godziny 12.00, głosowanie rozpocznie się o godzinie 13.00 na portalu tyna.info.pl i potrwa do 15.02 (wtorek), do końca dnia. Para ze zdjęcia, która otrzyma najwięcej głosów, nagrodzimy romantyczną kolacją w Restauracji 2 Okna w Sandomierzu ❤.

Dodatkowe nagrody czekają na tych, którzy pstrykną sobie fotkę w Fotoramce w godz.16-17. Każda para, która w tym czasie się sfotografuje, otrzyma czerwony balon. Gdy zakochani go przekłują, dowiedzą się, czy wewnątrz kryje się zwycięski los. Do wygrania m.in. zaproszenia na walentynkowe kolacje, seanse w kinie, vouchery na degustację wina czy bilety na zwiedzanie sandomierskich atrakcji turystycznych.
Oprócz wspomnianej ramki w programie jarmarku przewidziano wiele wspaniałych m.in, odbędzie się projekcja wyjątkowej animacji o lasowiackim sercu.

Sponsorami nagród są: Restauracja „Dwa okna”, restauracja „Kasztelanka”, pizzeria „Sandomingo”, winnica Nadwiślańska, winnica Sandomierska, kino „Starówka” w Sandomierzu, kino „Wisła” w Tarnobrzegu, kino Helios w Stalowej Woli oraz kino „Metalowiec” w Nowej Dębie.

 

Serdecznie zapraszamy do zabaw!

 

Regulamin dostępny TUTAJ 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.