reklama
23-latek z narkotykami - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

23-latek z narkotykami

0

W piątek ożarowscy kryminalni zatrzymali 23-latka, który posiadał substancje zabronione. Przypominamy, iż za przestępstwo posiadania środków odurzających ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Ożarowscy kryminalni już od dłuższego czasu podejrzewali, iż 23-latek może posiadać substancje zabronione. W piątek wieczorem zapukali do mieszkania mężczyzny. Tam szybko potwierdzili swoje podejrzenia, już chwilę po wejściu na półce ujawnili małe ilości suszu. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, kryminalni w jednej z szafek znaleźli dwa zawiniątka z foli aluminiowej z zwartością suszu. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli u mężczyzny ponad 60 gramów substancji, która po wstępnym sprawdzeniu testerem okazała się marihuaną. 23-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Już usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Teraz o jego losie decydował będzie sąd.

Zobacz także:
– Koronawirus. 13 nowych zakażeń w woj. podkarpackim, 11 w woj. świętokrzyskim
– Zderzenie samochodu ciężarowego i rowerzysty w Woli Baranowskiej! [zdjęcia]
– Podkarpacie: po stwierdzeniu przypadku koronawirusa zamknięto kościół

Przypominamy iż za przestępstwo posiadania środków odurzających ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. AF

Źródło/Fot: KPP Opatów

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.