Eksperyment procesowy w sprawie śmiertelnego wypadku w Jamnicy [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 24 maja
reklama

Eksperyment procesowy w sprawie śmiertelnego wypadku w Jamnicy [zdjęcia]

3
1 z 21

15 lipca na miejscu tragicznego wypadu pod Stalową Wolą, w którym zginęło młode małżeństwo, przeprowadzono eksperyment procesowy, który miał pomóc w ustaleniu dokładnego przebiegu tego zdarzenia. 

3 lipca doszło tutaj do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W auto, którym podróżowało małżeństwo z dzieckiem uderzył samochód prowadzony przez pijanego kierowcę, który chwilę wcześniej wyprzedzał na zakręcie inne pojazdy, łamiąc przepisy ruchu drogowego. Jak się później okazało w chwili wypadku mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy.

Na miejscu tragicznego wypadku przez około dwie godziny pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni technicy i biegli z dziedziny wypadków drogowych. Ruch na drodze był w tym czasie zablokowany.

1 z 21

3 komentarze

  1. Może chcą ustalić czy ofiary mogły uniknąć zderzenia i zejść z drogi pijanemu bandycie? Początek uniewinniania sprawcy?

    • dokladnie popieram wypowiedz jaki eksperyment?moze wkrotce okazac sie ze to zabici byli winni ? za czyje pieniadze robi sie ta szopke ? chore i tyle

  2. Nawet tutaj was z TN nie brakuje? dacie spokojnie służbom mundurowym pracować? Powinni was przegonić z tym aparatem fotograficznym.
    Za mało fotografii zrobiliście. Trzeba było 210.