Reklama
Jubileusz setnych urodzin Bronisławy Skowrońskiej z gminy Grębów [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Jubileusz setnych urodzin Bronisławy Skowrońskiej z gminy Grębów [zdjęcia]

0
1 z 5

Bronisława Skowrońska, mieszkanka Wydrzy (gmina Grębów) 3 lutego obchodziła setne urodziny. Dostojną Jubilatkę z życzeniami i kwiatami odwiedziły władze gminy.

Początkiem lutego Bronisława Skowrońska z Wydrzy obchodziła setne urodziny. Jubilatkę odwiedziła delegacja z urzędu gminy Grębów. Składając serdeczne życzenia od samorządu, wójt Kazimierz Skóra i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Gawrońska dołączyli kosz kwiatów, słodycze i pamiątkowy list gratulacyjny.

Dostojna Jubilatko, Droga Pani Bronisławo. Jest mi niezmiernie miło, że możemy wspólnie świętować ten jakże wspaniały Jubileusz (…). Cieszymy się, że zastaliśmy Panią w dobrym zdrowiu, uśmiechniętą i szczęśliwą. Niech Pani piękne życie będzie przykładem i skarbnicą wiedzy dla nas i następnych pokoleń – zwrócił się do Jubilatki Kazimierz Skóra.

Zobacz także:
– Powiat tarnobrzeski. Przywłaszczył znaleziony portfel. W bankomacie chciał wybrać 4 tys. zł

Bronisława Skowrońska (z domu Mróz) urodziła się 3.02.1921 r. w Grębowie. Jest córką Tekli i Józefa. Przeżyła cały okres międzywojenny, II wojnę światową, czasy komunistyczne, wszystkie związane z tym trudy i wyrzeczenia. W wieku 19 lat wyszła za mąż za Józefa Skowrońskiego. Pani Bronisława ma córkę Zofia oraz syna Jana. Od 44 lat jest wdową. Z upływem lat nadszedł czas na pomoc przy wychowywaniu kolejnych pokoleń. Doczekała się pięciorga wnuków i siedmiorga prawnuków. O wszystkich pamięta i często się o nich dopytuje.

Pani Bronisława mieszka z synem Janem, synową Barbarą oraz wnukiem Piotrem, jego żoną Sylwią i prawnukami Oskarem i Julką. Mimo swoich 100 lat jest osobą energiczną i kontaktową.

1 z 5
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zostaw komentarz!x
()
x