Już niedługo w Tarnobrzegu powstanie Strefa Płatnego Parkowania - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Już niedługo w Tarnobrzegu powstanie Strefa Płatnego Parkowania

3

Już za dwa miesiące ścisłe centrum Tarnobrzega zostanie objęte Strefą Płatnego Parkowania. Radni miejscy przeznaczyli na realizację systemu 320 tysięcy złotych.

W ubiegłym roku Rada Miasta Tarnobrzega podjęła decyzję o wprowadzeniu Strefy Płatnego Parkowania. Epidemia koronawirusa sprawiła, że realizację trzeba było przełożyć.

Zobacz także:
– Trwa budowa obwodnicy Tarnobrzega. Zdjęcia lotu ptaka

Temat teraz powraca. Od 1 czerwca przy parkingach na ulicach: Dominikańska, Sandomierska, Kościuszki, Szeroka, Krótka, Szkolna i Mickiewicza uruchomione zostaną parkomaty. Na wczorajszej sesji rady miejskiej radni podjęli decyzję o przeznaczeniu 320 tysięcy złotych na realizację systemu.

Strefa Płatnego Parkowania w Tarnobrzegu

Udostępnij

3 komentarze

  1. I zacznie się parkowanie gdzie się da, byle tylko niepłatne.

    Ja się pytam: dlaczego tam gdzie miała powstać galeria nikt nie pomyślał o dużym piętrowym parkingu? Za to jest jakiś sklep i drugi w budowie. Nic tylko sklepy powstają. Galerii jak nie było tak nie ma.Nawet fundamentów. Jest tylko w projektach komputerkowych. Ładnie to wygląda w komputerze, ale nic ponadto. Tyle było szumu o galerię a o tych sklepach przy skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego i Sienkiewicza cicho sza w mediach i nagle je postawiono.
    W Tarnobrzegu jest za dużo samochodów jak na tak małą mieścinę. Niektóre rodziny mają po dwa (graty nie samochody, byle to coś jechało).

  2. w końcu będzie można zaparkować bo cały czas zajęte miejsca przez takich, który się nie chce przejść kilku metrów z laczka na plac