Marszałek Elżbieta Witek w Sandomierzu [zdjęcia]

0
Showing 1 of 14

Elżbieta Witek, marszałek Sejmu  w środę po południu odwiedziła Sandomierz w ramach akcji „Łączy nas Polska”.

Elżbietę Witek powitał na staromiejskim Rynku sandomierzanin poseł Marek Kwitek. Towarzyszyli jej również: wiceminister sportu Anna Krupka, posłowie Agata Wojtyszek i Krzysztof Lipiec, senator Jarosław Rusiecki oraz wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. 

Marszałek przyznała, że odwiedza Sandomierz po raz pierwszy i jest zauroczona miastem. Powiedziała, że przyjechała tu z dwóch powodów – by podziękować za pierwszą turę wyborów i głosowanie na Andrzeja Dudę, ale też żeby prosić o mobilizację przed niedzielnym finałem. Apelowała o aktywność w internecie, gdzie  także toczy się kampania.

Dzisiaj wszyscy są tam aktywni, a my musimy być najaktywniejsi. W Świętokrzyskiem jest jeszcze mnóstwo osób, które do wyborów w pierwszej turze nie poszły. Warto im powiedzieć, że te wybory to nasza, czyli wyborców, decyzja. W tym dniu władza przechodzi w ręce wszystkich obywateli – podkreśliła marszałek.

Zobacz także:
– Marszałek Sejmu Elżbieta Witek odwiedziła Osiek

– Piosenki, życzenia, prezenty i … wyznania miłosne. Urodziny Jacka Cygana w Sandomierzu [zdjęcia]
– Michał walczy z rakiem. Pilnie potrzebna pomoc!

Elżbieta Witek mówiła między innymi o programach społecznych realizowanych przez Prawo i Sprawiedliwość oraz o dużych inwestycjach, które będzie realizował rząd –  przekopie Mierzei Wiślanej i budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Stwierdziła, że opozycja, która krytykuje te plany “dopiero teraz przypomniała sobie o Polsce powiatowej”

 Gdy zaczęła mówić  o eutanazji i nadmiernej seksualizacji najmłodszych, które – jak zaznaczyła  – mogą wejść bocznymi drzwiami  do naszego kraju, a także o możliwości  legalizacji związków partnerskich i adopcji dzieci przez takie pary, rozległy się głośne brawa.  

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek w Sandomierzu – 14 zdjęć

Showing 1 of 14
Share.

Comments are closed.