Konferencja pn. "Jak uczyć o Holokauście" odbędzie się już niebawem. Obowiązują zapisy - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 24 maja
reklama

Konferencja pn. „Jak uczyć o Holokauście” odbędzie się już niebawem. Obowiązują zapisy

0

W najbliższy poniedziałek odbędzie się VI edycja konferencji pn. „Jak uczyć o Holokauście?”, dedykowana nauczycielom, wychowawcom i dyrektorom placówek oświatowych. 

O godzinie 17 w najbliższy poniedziałek, 24 stycznia, na wirtualnej platformie ZOOM odbędzie się VI edycja konferencji dla nauczycieli pn. „Jak uczyć o Holokauście? Znaczenie miejsc upamiętnień Ofiar Holocaustu w nauczaniu i wychowaniu młodzieży”. Ze względów sanitarno-epidemiologicznych spotkanie odbędzie się w formule online.

Konferencja przeznaczona jest dla nauczycieli i wychowawców wszystkich typów szkół, a także  bibliotekarzy, regionalistów, przewodników turystycznych oraz pasjonatów historii XX wieku.

Zobacz także: 
– Rozpoczęła się budowa kolejnych parkingów nad jeziorem

Można w niej wziąć udział nieodpłatnie, ale należy uprzednio zapisać się , wysyłając formularz zgłoszeniowy. Link do spotkania wysłany zostanie na adresy mailowe uczestników w dniach 21 lub 24 stycznia. Na pocztę trafi również zaświadczenie o udziale w konferencji.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia. Ilość miejsc ograniczona. Organizatorem spotkania są PCEN przy PZPW w Rzeszowie,  Uniwersytet Rzeszowski oraz IPN – Oddział w Rzeszowie.

Więcej informacji oraz plan spotkania znajduje się na stronie PCEN. 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.