Piotr Żyła na uroczystym przekazaniu ciągnika pod Opatowem [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Piotr Żyła na uroczystym przekazaniu ciągnika pod Opatowem [wideo][zdjęcia]

1

Radosław Gumiński, mieszkaniec Orłowin w gminie Wojciechowice wygrał loterię Grupy Azoty. Zwycięsca otrzymał ciągnik marki John Deere. Na uroczystym przekazaniu maszyny rolniczej, które miało miejsce na posesji pana Radosława, poza szefostwem krajowego lidera rynku nawozowego obecny był mistrz świata w skokach narciarskich, Piotr Żyła.

Główną nagrodą w IV Loterii konsumenckiej Grupy Azoty, w której wziął udział Pan Radosław był ciągnik John Deere 5058E. Nagroda została dziś wręczona laureatowi w obecności prezesa Grupy Azoty Tomasza Hinca i sportowca Piotra Żyły.

Tegoroczna edycja konkursu „Dbamy o polską ziemię”, w której można było wygrać tak wartościowe nagrody, trwała od 1 lutego do 30 kwietnia. Każdy kto zakupił dowolny nawóz Grupy Azoty za minimum 1000 zł i wysłał swoje zgłoszenie, wziął udział w loterii.

Gratuluję zwycięzcy nagrody głównej i wszystkim laureatom nagród dziennych. W tegorocznej edycji loterii odnotowaliśmy o ponad 30 proc. zgłoszeń więcej w porównaniu z rokiem ubiegłym – to potwierdza, że rolnicy hasłem „dobre, bo polskie” kierują się nie tylko przy sprzedaży swoich produktów, ale również przy zakupie nawozów. To właśnie dzięki takim decyzjom zakupowym Grupa Azoty może inwestować, rozwijać kolejne innowacyjne projekty, ale również promować swoją markę poprzez wsparcie polskiej kultury i sportu. Tym samym, rolnicy którzy kupują nasze produkty mają swój udział w sukcesach sportowców i drużyn wspieranych przez Grupę Azoty, m.in. mistrza świata w skokach narciarskich Piotra Żyły, zwycięzcy Ligi Mistrzów ZAKSA, czy Mistrza Polski Grupa Azoty Chemik Police – powiedział Tomasz Hinc Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Wsparcie, które otrzymuję od Grupy Azoty powoduje, że mogę ze spokojem koncentrować się na osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych. Grupa Azoty uwierzyła we mnie już 9 lat temu, czyli na długo przed tym zanim osiągnąłem swoje największe sukcesy. Chcę wyraźnie podkreślić, że rolnicy którzy decydują się na zakup nawozów Grupy Azoty mają swój wkład w każde z moich zwycięstw. Dziękuję za to wsparcie i gratuluję zwycięzcy loterii – dodał Piotr Żyła, mistrz świata w skokach narciarskich.

Jeden komentarz