Siarka Tarnobrzeg wygrała w Kielcach z rezerwami Korony!

15:24, 02.10.2024 . Aktualizacja: 17:04, 02.10.2024

W środę, 2 października, Siarka Tarnobrzeg zagrała kolejny mecz w ramach rozgrywek 3. ligi. Podopieczni Dariusza Kantora pokonali rezerwy Korony Kielce.

Było to zaległe spotkanie. Przypomnijmy, że pierwotnie mecz miał się odbyć 14 września. Pogoda nie umożliwiła jednak przeprowadzenie rywalizacji.

Na mecz z rezerwami Korony tarnobrzeżanie wyszli w następującym składzie: Cymerys, Sulkowski, Bracik, Woś, Misztal, Kaliniec, D. Lisowski, P. Lisowski, Ogorzały, Prusiński, Iwao.

Mecz źle rozpoczął się dla naszej drużyny, ponieważ straciła bramkę w 7. minucie za sprawą Miłosza Strzebońskiego. Szybko jednak wyrównał Kosei Iwao. Goście znaleźli się natomiast na prowadzeniu w 18. minucie, kiedy to Sulkowski zagrał na głowę Bracika z rzutu rożnego. Obrońca Siarki przedłużył podanie i piłkę do siatki skierował Piotr Lisowski.

W drugiej połowie padła jeszcze jedna bramka, także na konto Siarkowców. Po kontrataku gospodarzy dobił w 90. minucie Kacper Jodłowski. Siarka wygrała 3:1 i awansowała na fotel wicelidera ligi, tracąc 1 punkt do Sandecji.