W piątkowym spotkaniu wezmą udział także Łukasz Ronduda i Oskar Dawicki. Wstęp wolny.
„Performer” to opowieść o artyście, który szuka dla siebie miejsca we współczesnym świecie. Bohaterem jest autentyczny artysta performer – Oskar Dawicki. Żyje swoją sztuką i nie idzie na kompromisy, często ryzykując własne życie lub zdrowie. Znakiem rozpoznawczym jego performansów jest lśniąca brokatowa marynarka.
Poznajemy go w momencie przełomowym – jego Mentor (Zbigniew Warpechowski) umiera. Warpechowski jest również mistrzem Najdroższego (Andrzej Chyra), przyjaciela Oskara z dzieciństwa, który dziś jest jego rywalem. Najdroższy postawił na bardziej komercyjną sztukę i odniósł ogromny sukces finansowy. Skomplikowane relacje łączą Dawickiego także z Galerzystką (Agata Buzek).
[ZT]222882[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz