W sobotę Siarka Tarnobrzeg zagra z Chełmianką Chełm

13:36, 20.09.2024 . Aktualizacja: 13:37, 20.09.2024
Skomentuj W sobotę mecz Siarka – Chełmianka. W sobotę mecz Siarka – Chełmianka.

W najbliższą sobotę, 21 września, Siarka Tarnobrzeg zagra kolejny ligowy mecz. Przeciwnikiem będzie Chełmianka Chełm.

Nasi piłkarze wracają do rywalizacji po dwutygodniowej przerwie. Przypomnijmy, że w ostatnim rozegranym spotkaniu tarnobrzeżanie przegrali z liderem, Sandecją Nowy Sącz 0:1, z kolei w poprzedni weekend nie doszedł do skutku mecz Siarki z rezerwami Korony Kielce (jak podaje serwis 90minut.pl, spotkanie zaplanowano na 2 października).

Teraz przeciwnikiem podopiecznych Dariusza Kantora będzie Chełmianka Chełm. Obecnie jest to wicelider 3. ligi gr. IV. W ostatniej kolejce drużyna ta pokonała KS Wiązownica 3:0.

Sędzią głównym podczas jutrzejszego meczu z Chełmianką Chełm będzie Michał Więckowski z Kolegium Sędziów Mazowieckiego ZPN. Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Sawicki i Michał Kowalczyk.

[ZT]215577[/ZT]

Dla Więckowskiego jutrzejszy mecz będzie piątym na tym szczeblu rozgrywkowym w bieżącym sezonie. W swojej karierze raz prowadził spotkanie z udziałem naszej drużyny. Było to starcie z Wieczystą Kraków w Tarnobrzegu, które zakończyło się zwycięstwem Siarki 6:2. Raz miał także okazję sędziować meczu z udziałem Chełmianki – wówczas rywale wygrali 2:0 z Podhalem Nowy Targ.

Mecz Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm na stadionie przy alei Niepodległości 2 rozpocznie się o godz. 16.