Zamknij

Dodaj komentarz

Na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu pojawiła się choinka [ZDJĘCIA]

. 15:23, 06.12.2024 Aktualizacja: 21:51, 26.10.2025
1

Już jest! W piątek, 6 grudnia, pracownicy Rejonu Dróg Miejskich w Tarnobrzegu ustawili na placu Bartosza Głowackiego choinkę. Niebawem rozbłysną na niej światełka.

[FOTORELACJA]8187[/FOTORELACJA]

Przypomnijmy, że ozdobnego drzewka w centrum Tarnobrzega miało nie być. Radni podjęli bowiem decyzję, aby nie przeznaczać w tym roku dodatkowych funduszy na dzierżawę świątecznych iluminacji. Jak się szybko okazało - w tym "pakiecie" miała być też okazała choinka, która miała zostać ustawiona na rynku.

Sprawę udało się jednak uratować. Z pomocą przyszli sponsorzy, dzięki którym drzewko zostało dzisiaj ustawione na placu Bartosza Głowackiego. 

W środę, 11 grudnia, odbędzie się "Rozświetlenie Tarnobrzeskiej Choinki". Szczegóły znajdziecie tutaj:

[ZT]217753[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Mariusz StożekMariusz Stożek

0 0

Przynajmniej wygląda jak choinka, a nie jak przystrojony zielony stożek...

05:32, 08.12.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%