Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek, 13 sierpnia, że w Polsce potwierdzono 811 nowych przypadków zakażenia koronawirusem Sars-Cov-2. 46 z nich dotyczy woj. podkarpackiego, a 12 woj. świętokrzyskiego.
https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1293828528815955968
Koronawirus - nowe zachorowania - województwo podkarpackie (13 sierpnia)
46 nowych potwierdzonych przypadków to:
- 1 osoba powiat dębicki (mężczyzna)
- 6 osób powiat jarosławski (trzy kobiety i trzech mężczyzn)
- 3 osoby powiat jasielski (dwóch mężczyzn i kobieta)
- 3 osoby powiat kolbuszowski (dwie kobiety i mężczyzna)
- 3 osoby miasto Krosno (dwie kobiety i mężczyzna)
- 1 osoba powiat krośnieński (kobieta)
- 1 osoba powiat leski (mężczyzna)
- 1 osoba powiat leżajski (mężczyzna)
- 2 osoby powiat łańcucki (kobieta i mężczyzna)
- 1 osoba powiat mielecki (kobieta)
- 13 osób powiat przemyski (11 mężczyzn i dwie kobiety)
- 7 osób miasto Przemyśl (cztery kobiety i trzech mężczyzn)
- 1 osoba powiat przeworski (kobieta)
- 1 osoba miasto Rzeszów (kobieta)
- 2 osoby powiat sanocki (mężczyzna i kobieta)
Wyzdrowiało 25 osób wyzdrowiało. To 11 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 mieszkańców z powiatu niżańskiego, 3 mieszkańców z powiatu stalowowolskiego, 2 osoby z powiatu przeworskiego, 2 osoby z miasta Tarnobrzeg oraz po 1 osobie z miasta Rzeszowa, Przemyśla i powiatu mieleckiego i przemyskiego.
12 sierpnia z powodu koronawirusa zmarł 48-letni pacjent w Centrum Medycznym szpital w Łańcucie (mieszkaniec miasta Przemyśla).
| Zobacz także: - Z kraju. Szpital złożył zawiadomienie do prokuratury ws. chorego na koronawirusa pacjenta - Piesza Pielgrzymka Diecezji Sandomierskiej dotarła na Jasną Górę |
Koronawirus - nowe zachorowania - województwo świętokrzyskie (13 sierpnia)
12 nowych potwierdzonych przypadków to:
Ponadto na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 1 ozdrowienie w powiecie ostrowieckim.
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 1112 zachorowań na COVID-19,
w tym 46 zgonów oraz 834 ozdrowienia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wypadek na poligonie w Nowej Dębie. 29-latek trafił do
Artykuł jest niegodny ze stanem faktycznym.
Xyz
17:51, 2026-06-23
Kolej wraca do Tarnobrzega. Pierwsze pociągi pojadą już
Panie prezydencie a gdzie ten zakład uzbrojenia w Sobowie , tak pan dumnie głosił to na konferencji
Ciekawy
17:00, 2026-06-23
Wypadek na poligonie w Nowej Dębie. 29-latek trafił do
Po to są media informatyczne , żeby informować o takich zdarzeniach mieszkańców . O wypadku pisze tutaj i na korso , a nasze dziennikarskie zero z info Nowa Dęba śpi . On tylko potrafi szczuć jednych na drugich i jak kundel ujadać .
Mietek
13:58, 2026-06-23
Wypadek na poligonie w Nowej Dębie. 29-latek trafił do
W jakim celu ogłaszać takie informacje?
deba
12:57, 2026-06-23