W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że na terenie tarnobrzeskiego Parku Dzikowskiego mężczyzna obnażał się przed dziećmi. Sprawą zajmuje się policja.
W jednej z grup społecznościowych internauta opublikował komunikat dotyczący mężczyzny w wieku około 30 lat, który miał obnażać się przed małymi dziewczynkami w okolicach Zamku Tarnowskich.
- W dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu z 27 grudnia, które miało miejsce w Parku Dzikowskim. Dotyczyło ono obnażania się mężczyzny przed przebywającymi tam dziećmi. Na chwilę obecną prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny oraz odpowiednie zakwalifikowanie tego czynu - poinformował "Tygodnik Nadwiślański" zastępca oficera prasowego tarnobrzeskiej policji, sierż. szt. Eligiusz Skuza.
Zobacz także:
- Opublikujemy zdjęcie Waszego nowo narodzonego dziecka w Tygodniku Nadwiślańskim!
Z komentarzy pod postem wynika, że to nie pierwszy taki incydent w mieście. "Nie tylko w parku nad Wisłą też jakiś jest ma worek papierowy na głowie" - napisała internautka.
"Jeżeli to stary szczupły wysoki facet z siwą brodą i siwymi włosami to mieszka na Skalnej Górze. Kiedyś 2 razy go po dupie skopałem, bo obnażał się przed różnymi paniami w tym śledził moją żonę z Lidla aż pod Tapime. Chodzi po mieście i szuka kobiet późnej idzie za nimi aż w miejsce gdzie jest mniej ludzi i pokazuje. Często ma dżinsy i w zimie długi płaszcz czarny Do tej pory nie słyszałem o dzieciach ale jeżeli to on to już wiecie gdzie czubka można zlokalizować" - czytamy w kolejnym komentarzu.
[email protected]09:28, 02.01.2022
Usatalić gostka, uciąć fiutka to nie będzie miał co pokazać :-)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
KSZO wywozi trzy punkty z Tarnobrzega [ZDJĘCIA]
Ciekawe ile już prezes zarobił na kupczeniu!? Sekcja do rozwiązana, pieniądze przekazać na kosza. Dość tej mizeri.!
Tbg
23:08, 2026-05-02
Nocny dramat w Sandomierzu! Spłonął popularny hotel FOT
Nie zdziwił bym się jak by właściciel sam podpalił żeby odszkodowanie wyłudzić z ubezpieczalni jak tam nikt nie nocuje
Damian67
16:13, 2026-05-02
Od 1 maja wracają opłaty nad Jeziorem Tarnobrzeskim
W jednym miejscu piszecie że opłata za wjazd, w innym, że za postój...
Kleryk
15:19, 2026-05-02
Zderzenie Yamahy i BMW pod Sandomierzem. Winna...
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK
10:34, 2026-05-02