W sobotę po południu do dyżurnego opatowskiej komendy dotarło zgłoszenie o tym, że w Maruszowie kierujący ciągnikiem rolniczym uderzył w zaparkowany przed sklepem samochód osobowy marki BMW, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.
– Skierowani na miejsce policjanci szybko ustalili właściciela maszyny oraz kierującego. Okazało się, że 42-latek pracujący w jednym z pobliskich gospodarstw, zabrał ciągnik bez wiedzy oraz zgody właściciela i pojechał nim do sklepu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w chwili zdarzenia miał on w swoim organizmie 3,5 promila alkoholu. 42-latkowi w tej eskapadzie towarzyszył kolega, który również był nietrzeźwy, miał w organizmie 3,4 promila alkoholu - mówi Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowa opatowskiej policji.
Kierujący został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gorzyce mogą stać się miastem
Może by w końcu staruszki z urzędu poszły na emerytury, a nie zajmują miejsca młodym osobom! A wracając do tematu, parę bloków i aspiracje do bycia miastem. Jak zakład upadnie to będzie miasto emerytów tak jak Tarnobrzeg.
P
18:52, 2026-01-01
Fundusz Kościelny 2026. Tyle państwo dopłaci
Przestańcie już z tą propagandą i szczuciem. Na lgpt tyfus + hiv idzie setki razy więcej... ludzie myślcie...., prince polo z Wawy ile przeznaczył na tych hifów???
Real
18:22, 2026-01-01
Tak Tarnobrzeg witał rok 2026. Zobaczcie ZDJĘCIA
Jak zwykle bida nic więcej.
Abc
14:03, 2026-01-01
Wiadukt nabiera kształtów [ZDJĘCIA]
Przez ten czas co by drugi most by trochę korki rozładował to nie czekają jak idioci na węzeł także gratuluję pomysłu utrudniania życia kierowcom
Ehhh
00:41, 2026-01-01