Sandomierz. Zderzenie trzech samochodów na ul. Lwowskiej. Kierowcy stoją w długim korku [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Sandomierz. Zderzenie trzech samochodów na ul. Lwowskiej. Kierowcy stoją w długim korku [zdjęcia]

0
1 z 7

Uwaga kierowcy ! Na trasie Sandomierz – Tarnobrzeg powstał kilkukilometrowy korek. To skutek wypadku, do którego doszło w rejonie delikatesów przy ul. Lwowskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. Aktualnie ruch odbywa się wahadłowo.

– Wypadek wydarzył się w ciągu drogi krajowej 77. Osobowy ford prawidłowo zatrzymał się przed światłami sygnalizacji ulicznej. Za nim, również prawidłowo, zatrzymało się mitsubishi. Chwilę później, w tył mitsubishi wjechała z dużą prędkością osobowa skoda. W wyniku zderzenia, najechany samochód uderzył jeszcze w stojącego z przodu forda – powiedziała „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” młodsza aspirant Paulina Kalandyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Skutki wypadku okazały się opłakane dla kierującej mitsubishi 40-letniej kobiety. Z urazem biodra została odwieziona do szpitala.

Wypadek wydarzył się w fatalnym dla reszty użytkowników dróg momencie, po godzinie 15. To czas największego natężenia ruchu na tym odcinku drogi.

– To trasa zarówno na Tarnobrzeg, jak i Stalową Wolę. Ponieważ ruch w miejscu zdarzenia odbywa się w systemie wahadłowym, kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość – mówi mł. Asp. P. Kalandyk.

Korek, jaki powstał na trasie sięga kilku kilometrów. Zaczyna się już przy światłach przed skrętem w ul. Zawichojską, prowadzącą do centrum Sandomierza.

Fot. Mateusz Chmielowiec

Zderzenie trzech samochodów na ul. Lwowskiej w Sandomierzu – 6 zdjęć:

1 z 7
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.