Sportowy plebiscyt „Tygodnika Nadwiślańskiego” – czekamy na zgłoszenia!

0

Po dłuższej przerwie „Tygodnik Nadwiślański” ponownie ogłasza plebiscyt, w którym to Wy, drodzy Czytelnicy, wybierzecie zasłużone postacie i zespoły w naszym regionalnym sporcie. Będzie to IV edycja naszego sportowego plebiscytu. W tym roku zostanie on przeprowadzony w czterech kategoriach: sportowiec, trener, drużyna oraz człowiek sportu – działacz. Przedsięwzięcie ma na celu uhonorowanie i docenienie sportowców niezawodowych, którzy nierzadko osiągają taki sam poziom profesjonalizmu jak wyczynowcy.

Wybór kategorii jest nieprzypadkowy. Postaramy się wskazać:

Najlepszego – Najpopularniejszego Sportowca 2019 Roku. W naszym medialnym świecie przewijają się nazwiska Lewandowskiego, Zmarzlika czy chociażby, zwłaszcza ostatnio, Dawida Kubackiego. Często nie mamy świadomości tego, że wielcy sportowcy żyją również obok nas, osiągają fantastyczne wyniki i zdobywają puchary. To właśnie ich pot, wyrzeczenia i w konsekwencji wspaniałe rezultaty chcielibyśmy nagrodzić.
Najlepszego – Najpopularniejszego Trenera 2019 Roku. Wyniki sportowców nie byłyby możliwe bez prowadzących ich trenerów. Wielu ze szkoleniowców pracuje wręcz na zasadach wolontariatu, gdyż ponad wszystko kierują się życiową pasją. Nasz plebiscyt jest idealną okazją, by za ich pracę i wyniki ich wyróżnić.
Najlepszą Drużynę 2019 Roku. Awanse, spadki, mistrzostwa i sromotne porażki – te antonimy doskonale wkomponowują się w każdy sport drużynowy. W naszym regionie nie brakuje drużyn – w piłce nożnej, siatkówce i wielu innych dyscyplinach, które swoimi sukcesami wprawiały w szał radości swoich kibiców. Teraz to Wy, ich fani, możecie się im odwdzięczyć.
Człowieka Sportu. Są działacze-sympatycy sportu, którzy bezinteresownie pomagają w funkcjonowaniu klubów i indywidualnych zawodników, często inwestując własne pieniądze. Chodź na co dzień niezauważalni, ich wkład nie może zostać niedoceniony.

Do 4 lutego (godz. 12) czekamy na Wasze propozycje nominacji do plebiscytu. Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mailowy redakcja@tyna.info.pl lub zamieszczać je w wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebooku. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła dokona ostatecznych nominacji we wszystkich kategoriach. Zostaną one ogłoszone 6 lutego w papierowym wydaniu „TN” oraz na naszej stronie internetowej. Kolejnym krokiem będzie Wasze głosowanie i wybór laureatów. Regulamin plebiscytu dostępny jest tutaj: https://tyna.info.pl/regulamin-sportowego-plebiscytu-tygodnika-nadwislanskiego/

Share.

Comments are closed.