Tarnobrzeg. „Nieoficjalna” Parada Mikołajów już w najbliższą niedzielę - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Tarnobrzeg. „Nieoficjalna” Parada Mikołajów już w najbliższą niedzielę

1

Stowarzyszenie ESTEKA, które od lat organizuje tarnobrzeska Paradę Mikołajów, podało szczegóły dotyczące tegorocznej imprezy. Choć tradycyjnej parady nie będzie ze względów bezpieczeństwa, podobnie jak w roku ubiegłym ekipa Mikołajów przejedzie ulicami miasta rozdając dzieciom prezenty.

AKTUALIZACJA! ZDJĘCIA I WIDEO Z PARADY: Parada Mikołajów przejechała ulicami Tarnobrzega [zdjęcia][wideo]

„Specjalna Mikołajowa ekipa wyruszy w niedzielę, 5 grudnia, o godzinie 11.00, z osiedla Mokrzyszów, potem ul. Sienkiewicza, Kwiatkowskiego, Dąbrówki, Słomki, następnie przejedziemy przez osiedle Dzików i wyjedziemy koło Maka, aby skierować się na ulicę Zwierzyniecką, Dąbrowskiej, ponownie Sienkiewicza, następnie 11 listopada, Kopernika, Wyspiańskiego, Moniuszki, Sokolą, Mickiewicza na Plac Bartosza Głowackiego. Niestety ze względów pandemicznych nie możemy spotkać się z Wami na wspólnej zabawie na Placu, ale… zapraszamy na całej trasie po prezenty” – poinformowali organizatorzy „partyzanckiej” parady.

Przejazd Mikołajów transmitowany będzie na facebooku ESTEKI i na stronie internetowej TVL Telewizji Lokalnej (TUTAJ). W trakcie przejazdu mikołajkowej ekipy przez miasto, gośćmi parady będą tarnobrzescy dziennikarze. Tym razem jednak to oni będą odpowiadać na pytania, zadawane przez Mikołajów.

Jeden komentarz

  1. Dlaczego parada nie przejechała ul Moniuszki i Sokolą?czekaliśmy przeszło 30 min na przejazd mikołajów, dużo dzieci tam czekało, tyle smutnych buziek zostało. wprowadziliście w błąd. :\\\\