Parada Mikołajów przejechała ulicami Tarnobrzega [zdjęcia][wideo] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Parada Mikołajów przejechała ulicami Tarnobrzega [zdjęcia][wideo]

0
1 z 15

Ulicami Tarnobrzega przejechała w niedzielę, 5 grudnia, Parada Mikołajów. Podczas XVIII już edycji imprezy, Mikołajki i Mikołaje rozdawali słodkie prezenty tarnobrzeżanom, którzy gromadzili się na trasie przejazdu. Rozdano blisko 900 mikołajkowych „paczek”. 

Ze względów pandemicznych, organizatorzy „Parady Mikołajów” nie otrzymali zgody na wielką kawalkadę pojazdów i spotkanie na placu Bartosza Głowackiego – co było tradycją tarnobrzeskich parad. Aby jednak nie pozbawiać mieszkańców miasta frajdy z mikołajkowej zabawy, na ulicę miasta wyruszyła mniejsza kolumna pojazdów, z której rozdawane były prezenty. Do kawalkady dołączyli także tarnobrzescy motocykliści i inni sympatycy imprezy we własnych samochodach. Tarnobrzeżanie nie zawiedli – wiele osób czekało na przejazd mikołajkowej parady mimo mroźnej pogody .

 – Tęsknimy za paradą w tradycyjnym kształcie, ale trzeba sobie radzić. Mam nadzieję, że kolejna, za rok, będzie miała już „normalny” przebieg – stwierdził jeden z organizatorów parady.

1 z 15

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.