Tarnobrzeżanin w 2 godziny zebrał 7 tys. zł na zieloną siłownię dla Domu Dziecka! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 26 listopada
reklama

Tarnobrzeżanin w 2 godziny zebrał 7 tys. zł na zieloną siłownię dla Domu Dziecka!

0

Niezwykła akcja zbiórki, zorganizowana przez tarnobrzeżanina na TikToku, w zawrotnym tempie przyniosła kwotę 7 tys. zł, a nawet wyższą. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na budowę zielonej siłowni dla podopiecznych tarnobrzeskiego Domu Dziecka.

W dniu swoich 34. urodzin, które wypadały we wtorek, 1 lutego, tarnobrzeżanin Kamil Trela wraz z grupą internautów zorganizował wirtualne spotkanie za pośrednictwem portalu TikTok.

Podczas live’a Gang Cytrynek zbierał kwotę 7 tys. zł, która miała zostać przeznaczona na budowę drabinek do street workoutu, tzw. zielonej siłowni dla podopiecznych Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

Akcja się bardzo udała, live trwał 3 godziny , a w ciągu dwóch pierwszych mieliśmy prawie pełną kwotę – nie kryje entuzjazmu pomysłodawca inicjatywy, Kamil Trela. – Gang Cytrynek to kolektyw ludzi z Polski, ale i całego świata, którzy spotykają się na live’ach lubią się pośmiać, ale i robić charytatywne rzeczy. Za sobą mamy już podobną akcję zbiórki dla bezdomnych – opowiada.

Zobacz także: 
– Odcinkowy pomiar prędkości na trasie Jamnica-Stalowa Wola odnotował już ponad 80 wykroczeń!

Gang Cytrynek zebrał łącznie 8 336 zł. „Dzięki Kamil za to co nakręciłeś. Wszystko co zbierzemy ponad plan wykorzystamy do rozwinięcia tego projektu. Mamy nadzieję, że najpóźniej pod koniec wiosny, nasi wychowankowie będą ćwiczyć na super przyrządach treningowych, na świeżym powietrzu” – piszą pracownicy placówki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.