Uczniowie będą zachęcać do szczepienia przeciw COVID-19. Wojewoda podkarpacka ogłosiła konkurs filmowy - Tygodnik Nadwiślański
środa, 26 stycznia
reklama

Uczniowie będą zachęcać do szczepienia przeciw COVID-19. Wojewoda podkarpacka ogłosiła konkurs filmowy

0

Konkurs na materiał filmowy zachęcający do szczepienia i informujący o korzyściach szczepień przeciw COVID-19 skierowany jest do uczniów ze szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. Organizatorem jest wojewoda podkarpacka.

W ramach konkursu uczniowie szkół ponadpodstawowych w województwie podkarpackim mają stworzyć maksymalnie 3 minutowy filmik, w którym zachęcą do przyjęcia szczepionki i opowiedzą o jej korzyściach. W tym celu uczestnicy mają połączyć się w dwuosobowe zespoły. Organizatorzy zastrzegają, że nadesłane filmy muszą mieć charakter oryginalny i nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.

Komisja dokona wstępnej selekcji filmów, a do II etapu konkursu zakwalifikuje się nie więcej niż 30 filmów. Autorzy wyłonionych w toku konkursu filmów, zostaną poproszeni o udostępnienie materiałów wideo, które następnie zostaną opublikowane na platformie społecznościowej Tik Tok.

Zobacz także: 
– Setki reakcji pod ostatnim facebookowym wpisem zmarłego burmistrza Połańca

Filmiki wraz ze zgłoszeniami należy przesłać na adres e-mail: szczepimysie@rzeszow.uw.gov.pl Zgłoszenia do I etapu będą przyjmowane do 5 grudnia. Osoby małoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą swojego rodzica lub opiekuna.

Organizatorzy konkursu przewidzieli atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca laureaci otrzymują dwa laptopy, za II miejsce dwa tablety, a za III miejsce dwa aparaty fotograficzne. Środki finansowe przeznaczone na realizację konkursu pochodzą z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Udział jest bezpłatny.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.