W Koprzywnicy Wielka Orkiestra już gra - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

W Koprzywnicy Wielka Orkiestra już gra

0

W Koprzywnicy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już gra. Na finał zaplanowany na 31 stycznia, choć będzie nieco inny niż poprzednie, przygotowano kilka atrakcji.

Na terenie Koprzywnicy stoją już puszki sztabowe WOŚP. Znajdują sie one w sklepach Lewiatan i Delikatesy, stacji paliw przy ulicy Krakowskiej oraz Przedszkolu pod Sosnami. 

 Licytacje przenoszą się tym razem z sali domu kultury do Internetu. Aukcje już trwają. Można wylicytować ciekawe przedmioty i usługi. Na liście są między innymi: vouchery na profesjonalny makijaż, tort okolicznościowy na każdą okazję, lampa naftowa, popiersie Mozarta, wizyta w miejscowym Salonie Psiej Urody, duże pluszowe misie oraz gadżety WOŚP.

Wolontariusze będą kwestować w czterech punktach na terenie miasta i jego przedmieściach. Ponadto o określonych godzinach w każdym z sołectw będzie jeździł orkiestrowy samochód, dzięki czemu  chętni będą mogli zapełniać puszki.

W organizację finału, obok 13 wolontariuszy i 30 sztabowców, włączyła się burmistrz Aleksandra Klubińska. Pani burmistrz, kwestując z puszką, zachęca mieszkańców do wspierania akcji. W ramach licytacji można wygrać kolację dla 2 osób w towarzystwie Aleksandry Klubińskiej.

29. Finał w Koprzywnicy 31 stycznia to także morsowanie nad zalewem o godzinie 10, marsz z kijami wokół akwenu w południe, w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”, możliwość zrobienia zdjęcia z trzymetrowym misiem, który od godziny 10 będzie czekał na chętnych na koprzywnickim Rynku. Wspierający WOŚP będą mogli skosztować docenionego nagrodami tradycyjnego burocorza. Zaplanowano konkurs z nagrodą – „Wskaż sznurek – wygraj fanty” w MGOKiS. Sztab szykuje także inne atrakcje. W planach jest koncert transmitowany za pośrednictwem Internetu. W ramach relacji internetowej na żywo można będzie zobaczyć występ tancerek z Akademii Tańca ARTDANCE!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.