W Rudniku nad Sanem dzieci trenowały z olimpijczykiem [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

W Rudniku nad Sanem dzieci trenowały z olimpijczykiem [zdjęcia]

0

Trening z olimpijczykiem, dyskobolem rodem z Przędzela Bartłomiejem Stójem, pokaz medali, „piżama party” i mnóstwo wesołej, zabawy – tak dzieci z Przedszkola Miejskiego w Rudniku nad Sanem świętowały dziś Dzień Przedszkolaka. Nie obyło się także bez słodkości, którymi częstował burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemar Grochowski. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej i ciekawej zabawie.

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Życzę więc, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą, niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają! Cieszę się, że dzisiaj w tak wyjątkowym dla was dniu przewodnikiem po świecie sportu jest reprezentant naszego kraju na Igrzyska Olimpijskie w Tokio Bartłomiej Stój – mówił burmistrz Waldemar Grochowski.

Zobacz także:
– Poszedł na grzyby i się zgubił. Nocą szukali go policjanci

Oprócz opowieści o sporcie i dyscyplinie, jaką jest rzut dyskiem, zabawa w towarzystwie Bartka, dotknięcie medali i dysku były dla przedszkolaków wyjątkowym przeżyciem. Taka wizyta to także doskonała okazją do promocji zdrowego trybu życia i poznania utytułowanego sportowca.
(gil)

Udostępnij

Zostaw odpowiedź