Wielkie serca kibiców Klimontowianki. Zebrano ponad 24 tysiące złotych na sprowadzenia ciała Dominika Kaczora - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wielkie serca kibiców Klimontowianki. Zebrano ponad 24 tysiące złotych na sprowadzenia ciała Dominika Kaczora

0

Już ponad 24 tysiące złotych udało się zebrać w ramach akcji pn. “Spokojny powrót Dominika. Jak mówi prezes klubu, na pewno to jeszcze nie koniec.

Przypomnijmy, że środę, 5 sierpnia, w De Schatberg w Sevenum (Holandia) odnaleziono zwłoki Dominika Kaczora, piłkarza Klimontowianki Klimontów. Młody mężczyzna utopił się w jeziorze.

Zarząd Klimontowianki zorganizował akcję zbiórki pieniędzy w celu przetransportowania ciała 23-latka do Polski.  W jej ramach, podczas niedzielnego spotkania z Piaskowianką Piaski, kibice przeznaczali datki. – Jak do tej pory na nasze konto wpłynęło 12 tysięcy złotych. Drugie tyle udało nam się zebrać podczas samego spotkania z Piaskowianką. Przelewy cały czas spływają, myślę, że jutro będziemy mieć ponad 30 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom nie tylko uda się sprowadzić ciało śp. Dominika do kraju, ale również opłacić koszta pogrzebu oraz wybudowanie nagrobka – mówi prezes Klimontowianki.

Fot. LKS Klimontowianka PBI Klimontów

Zobacz także:
– Sandomierz Fashion Street, czyli święto mody w Królewskim Mieście [zdjęcia]
– Mistrzostwa Tarnobrzega Nordic Walking (zdjęcia)
– Podkarpacie. Dramat w powiecie mieleckim, policjant zastrzelił się z broni służbowej
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.