Złote Gody w gminie Koprzywnica [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Złote Gody w gminie Koprzywnica [zdjęcia]

0
1 z 11

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 16 par z terenu miasta i gminy Koprzywnica. Jubilaci odebrali w Urzędzie Stanu Cywilnego medale, kwiaty, słodkości i życzenia, które w imieniu radnych i władz Koprzywnicy przekazała jubilatom burmistrz Aleksandra Klubińska.

Ze względu na pandemię COVID 19 i obostrzenia spotkania z jubilatami podzielono na cztery tury. Medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, listy gratulacyjne, kwiaty i słodkie upominki przekazała jubilatom wraz z życzeniami burmistrz Aleksandra Klubińska i zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Jasińska.

To ogromny honor i zaszczyt gościć Państwa w tych skromnych progach Urzędu Miasta i Gminy Koprzywnica. Mam nadzieję, że ten marsz, który wybrzmiał, na chwilę przeniósł Państwa w ten wyjątkowy dzień, kiedy przed Bogiem ślubowaliście przede wszystkim być ze sobą na dobre i na złe. Dzisiaj wyjątkowy jubileusz 50-lecia pożycia
małżeńskiego. Drodzy Jubilaci. Wiecie, że małżeństwo to ciągła sztuka kompromisu. Małżeństwo to nie tylko to co piękne, dobre i wzniosłe, ale to przede wszystkim umiejętność dzielenia się z drugą osobą tym, co czasami smutne. To troski, a czasami i nieszczęścia, bo życie tak reżyseruje to wszystko, że na wiele rzeczy nie mamy wpływu. Państwo tę próbę przeszli zwycięsko. Jesteście razem, we dwoje. Kochani życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Dbajcie o siebie wzajemnie, kochajcie się. Na każdy nadchodzący dzień bądźcie szczęśliwi, uśmiechnięci, radośni. A na ten trudny okres pandemii życzę Państwu normalności, abyśmy mogli wrócić do wspólnych spotkań, do możliwości bycia razem – powiedziała burmistrz Aleksandra Klubińska.

Jubileusz Złotych Godów obchodzili:

Anna i Józef Brzyszcz, Alicja i Kazimierz Ciach, Maria i Stanisław Gach, Zofia i Ryszard Jareccy, Marianna i Józef Lichtoń, Zofia i Stanisław Satławscy, Janina i Kazimierz Suska, Elżbieta i Kazimierz Floras, Marianna i Piotr Maciąg, Anna i Kazimierz Marzec, Stanisława i Tadeusz Skolak, Łucja i Jan Starzyńscy, Jadwiga i Ryszard Stefaniak, Halina i Julian Żmuda, Jadwiga Kawecka (mąż Wiesław), Zofia Olechowska (mąż Feliks).

Źródło: UMiG Koprzywnica

1 z 11
Udostępnij

Zostaw odpowiedź